AMERİKAN BİLARDO MASASI ÖZELLİKLERİ

AMERİKAN BİLARDO MASASI ÖZELLİKLERİ

AMERİKAN BİLARDO MASASI ÖZELLİKLERİ

9ft 280.5x 160.5x 82cm Millennium Model Amerikan Bilardo Masası Özellikleri

Bilardo Masasının Şasesi ; 140x40x2 mm özel tasarım bükümlü metal sac'dan üretilir. Bu özel büküm şase sayesinde taşıdığı 360kg mermer yükünün 5katı ağırlığı taşıyabilme kabiliyetine sahiptir.

Ayrıca mermer altında , şasenin üzerinde bulunan 18 adet özel kriko sistemi olup bu sistem sayesinde mermerleri 20/1000 hassasiyetle teraziye alabiliyoruz.

Mermerler ; 30mm kalınlığında çift tarafı kalibre yapılmış her parçası itina ile işlenmiş ve mermer delikleri ( Billiard Congres of America ) normlarında Amerika Bilardo Federayonu normlarında kesilmiştir. Toplam 18 adet metrik 10x50mm galvaniz civata için uygun delikler ile delinen mermerler metal pullar ile üzerine konan Ahşap Küpeşte'ye monte edilir.

Ayrıca Ayaklarda ; metrik 22mm kalınlığında çelik mil ile masanın ana gövdesinin teraziye alabildiğimiz ikinci terazi sistemi mevcuttur. Bu masanın ana gövdesini teraziye almak için yapılmıştır. Bundan hariç yukarıda belirtilen ve şase üzerinde yer alan 18 adet ikinci terazi sayesinde bilardo masamız çok hassas teraziye alınmış olur.

Bantlar : Kauçuk bantlar uluslararası standartlarda olup bilardonun gereksinimi olan falso ve hızı en üst seviyede sağlar. Bunun için bilardo masasının bulunduğu oda veya alanın 20derecenin altına 32derecenin üzerine çıkmamalıdır. Bu hem bilardo bantlarının elastikiyeti hem de oyuncu için gereken iklimlendirme standartlarıdır.Uygun iklimlendirme ile Bilardo bantları uluslararası normlarda olup 5 yıl garanti içermektedir.

Küpeşteler ; Siz değerli müşterilerimizin istediği renk ve desenlerde çok geniş bir renk tercihleri sunabilmekteyiz.Bu malzmeyi seçerken çizilmeye dayanıklı laminant yüzeyli malzemeleri tercih ederiz. Bu laminant yüzeyli malzeme hem temizlik hem de çizilmeye karşı dayanıklılık sağlar. Küpeşteler de yer alan bilardo sepet delikleri ( Biiliard Congres of America ) normlarında Amerika Bilardo Federasyonunun özelliklerine göre işlenmiştir.

Masanın dış mobilyasında ; seçtiğimiz Laminant malzeme ve renkler bilardo masasını hoş ve cazip kılmaktadır. Firmamıza özel üretilen bilardo masasının plastik sepetleri sayesinde her delikte topları toplamak mümkün kılınmıştır. Bu sayede topların kanallarda tıkanması önlenmiştir.