BİLARDOLU YEMEK MASASI HAKKINDA

BİLARDOLU YEMEK MASASI HAKKINDA

BİLARDOLU YEMEK MASASI HAKKINDA

BİLARDOLU YEMEK MASALARIMIZ ;

Dünya pazarında henüz çok yeni olan ürünlerimizi %100 kendi tasarım ve üretimimizle siz değerli alıcıların beğenisine sunmaktan onur duymaktayız.1979 yılından bugüne Mobilya ve 1989 yılından bu yana Profesyonel Bilardo Masaları üreten firmamız ilk bilardo ihracatını 1993 yılında Almanya yapmıştır.

Bugün 28 ülkeye ihracat becerisi ile bu pazarlarda sadece Kalitesi ile tercih edilmektedir.

Kişiye özgü tasarım ve üretim de yapabilen firmamız doğadaki her tür malzemeden ürün üretme becerisi ile Avrupa ve Dünya pazarında öne çıkmaktadır.

Yemekli Bilardo Masalarımız Dünya Bilardo Federasyonunun belirlediği standart ölçülerde üretilmektedir.

5ft 185x 110cm

6ft 205x 120cm

7ft 235x 135cm

8ft 243x 138.5cm dir.

Yemekli Bilardo Masalarımız , Sizin mobiyanız ne renk ise yemek masamızın ayaklarının ve kapaklarının rengini mobilyanıza uygun renklerde üretmekteyiz. Bilardolu Yemek masamızın yüksekliği 77cm'dir. Masa kapalı haldeyken tamamen yemek masası işlevi görmektedir. Yemek Masasının kapaklarını kaldırıp bilardo oyununa geçtiğiniz an preofesyonel bilardo masası oyun keyfini almaktasınız. Yemekli Bİlardo Masalarımızın zemininde mermer yerine AR-GE'mizde geliştirdiğimiz ve Uludağ ünv. de testini yaptırdığımız özel malzeme kullanılmaktadır. Zeminde kullandığımız özel malzememiz sayesinde Yemekli bilardo masasının hafif olmasını sağlamaktayız. Bilardolu Yemek Masalarımızın ağırlığı takriben 130 ile 150kg arasında değişmektedir.Bilardolu yemek masalarımızın ayaklarının altında gizli kriko bulunmaktadır. Masamızı ayaklardan teraziye alabilirsiniz.

Bilardolu Yemek Masalarımızın kapaklarını iki ayrı şekilde üretmekteyiz.

1- patentli menteşemiz sayesinde kapaklar sağ ve sola açılımıyla kolayca bilardo keyfine geçiyorsunuz . Kapaklar yanlara doğru açık olduğunda oyun esnasında hiçbir şekilde bacaklarınız kapaklara değmemektedir.

2- İki ayrı kapak halinde üretip elinizle kapakları alıp ayak aparatının içerisine yerleştiriyorsunuz. Ayak aparatının uzunluğu 80cm olup eni 30cm'dir.

Yemekli Bilardo Masalarımızın yanlarına oturma bankı üretmekteyiz.Yemekten sonra bilardo oynacağınız zaman salonunuzda yerden tasarruf etmek için oturma banklarını masanızın altına alabilir, bilardo keyfine rahatça geçebilirsiniz. Oturma banklarının döşeme rengini seçmiş olduğunuz kumaş ve suni deriden üretmekteyiz. Dilerseniz oturma banklarını koltuklarınızla takım gibi görünmesi için koltuk kumaşınızdan tarafımıza gönderebilirsiniz. Oturma banklarımızı 2 ayrı şekilde üretmekteyiz.

1- sandıklı oturma bankı şeklinde

2- sandıksız oturma bankı şeklinde üretiyoruz. Oturma bankı ayaklarınız yemekli bilardo masalarınızın ayak dizaynı nasıl ise ona uygun şekilde üretilmektedir.

Yemekli Bilardo Masalarımız demonte bir şekilde üretilmektedir. Tarafınıza kurulum şeması görsellerini paylaşmaktayız ve kolayca yemekli bilardo masalarımızın kurulumunu yapabilmektesiniz.

Ürünlerimiz Avrupa ve Türkiye'de patentlidir. Patent hakkı firmamıza aittir.

Sorularınız olur ise Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tarafınızı detayli bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

KORALTÜRK BİLARDO müşteri memnuniyetini %100 sağlayan firmadır.