DÜNYA STANDARTLARINDA ÜRETİM

Bilardo Yemek Masası

Bilardolu Yemek Masası Dünya Bilardo Federasyonun belirlediği standart ölçülerde üretilmektedir. Koraltürk Bilardo olarak Yemekli Bilardo Masalarını sizin mobilyanıza uygun renk tarz dizaynınıza uygun üretim yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bilardo Toplantı Masası

Firmamız patentini almış olduğu Toplantılı Bilardo Masalarını ofisinizin mobilya tarz dizayn rengine göre üretebilmektedir. Kişiye özgü tasarım ve üretim de yapabilen firmamız Koraltürk Bilardo doğadaki her tür malzemeden ürün üretme becerisi ile Avrupa be Dünya pazarında öne çıkmaktadır.

Poker Masaları

Firmamız isteğe göre poker masalarını standart ölçü ve yüksek kalitede 3 çeşit olarak üretimini yapmaktadır. Mobilyanıza uygun istediğiniz renk ve detaylar da üretim yapabilmekteyiz. Aklınıza takılan tüm sorularda daha fazla ve detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Masa Tenisi , iç mekan ve dış mekan olarak standart ölçülerde üretilmektedir , Katlanabilir özelliğe sahip olup ayaklarda kaliteli stop sistemi tekerlekler vardır ayrıca Firmamız bilardolu masa tenisi üretimini yapıp Avrupa ve Türkiye’de patentini almıştır.

Masa Tenisi

Masa Tenisi profesyonel standart ölçülerde üretilmektedir. Masa Tenisi ayakları frenli olup katlanılabilir sisteminde üretilmektedir. Masa Tenisi iç mekan dış mekan iki şekilde de üretilmektedir. Firmamız ayrıca bilardolu masa tenisi üretimide yapabilmektedir.

Çocuk Bilardosu

  • Elinizin altında her ortama uyum sağlar. istediğiniz yere çekebilirsiniz.
  • Ayaklardan ayarlanan terazi amaçlı kriko civataları vardır.
  • Ürünümüz çocuklarınızın hem ders, hem de eğlence amaçlı kullanabileceği türdendir.
  • Üst tablasını sağ ve sola doğru kolay açılımıyla çocuğunuz ile ders çalıştıktan sonra eğlenebilirsiniz.
  • Çuhasını mavi - yeşil - kırmızı - bordo bilardo çuhası yapılabilir.
  • Masa ile 2 adet 100 cm. istaka Bilardo topları, üçgeni, tebeşiri verilir.

ADRES

Organize Sanayi Bölgesi
No: 14 – Antalya

TELEFON
(+90) 242 258 11 70

GSM
(+90) 532 263 76 26

SPOT