MİLANO BİLARDOLU YEMEK VE POKER MASASI MİLANO BİLARDOLU YEMEK VE POKER MASASI
MİLANO BİLARDOLU YEMEK VE POKER MASASI MİLANO BİLARDOLU YEMEK VE POKER MASASI
MİLANO BİLARDOLU YEMEK VE POKER MASASI MİLANO BİLARDOLU YEMEK VE POKER MASASI

MİLANO BİLARDOLU YEMEK VE POKER MASASI

Milano Model Yemek Masası Bilardolu Poker Masamız kişiye özgü üretilmektedir . Yurtdışına ihracatını yapmış olduğumuz Yemek Masası Bilardolu Poker Masamız dünya bilardo federasyonun belirlediği standart ölçülerde üretilmektedir. Kapakları arkasına çevirdiğinizde Yemek Masası olabilen Yemekli bilardo masamız aynı zamanda resimde görüldüğü gibi poker masası da olabilmektedir. 2 ayrı Kapakların masanın üzerinden kaldırıp ayak aparatına yerleştirdiğinizde bilardo keyfine geçilmektedir.Mobilyanızın rengine göre üretim yapılmaktadır.Masanızın ayak – kapak ve çuha rengini sizin isteğinize göre üretmekteyiz.

Masanizin tüm özellikleri, bilardo masasi kalitesi ve standartlarinda olup her iki kullanim ile sizi yer konusundaki sikintidanlardan kurtaracak ve yer tasarrufu saglayacaktir. Ürünümüz öncellikle Yemek masasi olarak düsünüldügünden dolayi masanizi saga ve sola çekebilmenize imkan verebilmek ve masanizin daha hafif olmasini saglamak için topun yürüdügü kismi MDFLAM dan üretilmistir. Su, kola benzeri sıvıları emmediğinden masanız zarar görmeyecektir. Lakin sıvı döküldüğü anda hemen bunu kurulamanızı tavsiye ederiz. Bu işlem yalnızca masanızın çuhasında iz bırakacaktır.

Çuha tablası MDFLAM ın altında gerekli takviyeler yapilarak ve egimler hesaba katilarak üretilmiştir. Bu uygulama sizi oyun keyfinden mahrum etmeden planlanmistir. Masanızın rengini Arzu ettiğiniz renk alternatifleri ile beraber mobilyanıza uygun renk üretimide yapılabilmektedir. Bu ürünlerimiz tamamen E-1 normlarında MDF den üretilmektedir.

Ürünümüz 5, 6, 7 ft olarak 3 ölçüde üretim yapılmaktadır..

Ürünlerimizde kullandığımız 270 derece açılabilen özel menteşeler, topun yürüdüğü alttan petek takviyeli MDFLAM tabla ve tasarımlarımızın tamamı firmamıza ait patent ile koruma altına alınmıştır.

Masa ile verilen aksesuarlar: 2 adet isteka, 1 adet üçgen, 1 takim top seti, 6adet tebesir, 4 adet yedek isteka uçlari, 1 adet masa temizleme takozu vermekteyiz.

MASA ÖLÇÜSÜ MIN. OYUN ALAN ÖLÇÜSÜ
5 ft 185 X 110 cm. 380 X 305 cm.
6 ft 205 X 120 cm. 400 X 315 cm.
7 ft 235 X 135 cm. 430 X 331 cm.

Malın Nakliyesi ve Malın Teslim Şekli: Tüm ev modellerimizi anlasmali oldugumuz nakliye firmalari ile kapiniza kadar gönderiyoruz. Nakliye esnasinda ürüne gelebilecek zararlardan korumak amaci ile gerekli tüm önlemler alinir, ambalajlar yapilir ve sevk edilir.Ürünü siz kapi önünde teslim almadan önce paketler üzerinde her hangi bir kirik,yirtilma veya benzeri zarar olup olmadigini lütfen kontrol ediniz ve hasar olduğu taktirde teslim almadan önce lütfen 24 saat açik telefonumuza bunu bildiriniz. Teslimattan sonra bizi bilgilendiriniz ve size en kisa sürede uzman elemanimizi göndermemizi isteyiniz. Size bundan sonra yemeklerinizden sonra keyifli bilardo saatleri diliyoruz.