Türkçe English

Toplantı Masası

Firmamız patentini almış olduğu Toplantılı Bilardo Masalarını ofisinizin mobilya tarz dizayn rengine göre üretebilmektedir. Kişiye özgü tasarım ve üretim de yapabilen firmamız Koraltürk Bilardo doğadaki her tür malzemeden ürün üretme becerisi ile Avrupa be Dünya pazarında öne çıkmaktadır. Toplantılı Bilardo Masaları Dünya Bilardo Federasyonunun belirlemiş olduğu standart ölçülerde üretilmektedir. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz, Sizi detaylı bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

Toplantı Masası Bilardo

Toplantı Masası 1 Toplantı Masası 2 Toplantı Masası 3

DSC_0151DSC_0168DSC_0170

TOPLANTI MASASI BİLARDO ;

Toplantılı Bilardo Masası görüldügü gibi üzerinde ki patentli mekanizmamız sayesinde tablalarin sağa ve sola açilimi ile toplantıdan sonra bilardo keyfine dönüsebilmektedir.Bilardolu Toplantı Masamızın Üst kapaklarinı açarken masanin bas kisimlarinda bulunan el tutma yerleri sayesinde hiç zorlanmadan bu islemi çok rahat ve son derece kolay bir açilimla yapabileceksiniz. Toplantı Masası Bilardo Masanizin tüm özellikleri, bilardo masasi kalitesi ve standartlarinda olup her iki kullanim ile sizi yer konusundaki sıkıntılardan kurtaracak ve yer tasarrufu saglayacaktir. Toplantı masasi olarak düsünüldügünden dolayi masanizi saga ve sola çekebilmenize imkan verebilmek ve masanizin daha hafif olmasini saglamak için topun yürüdügü kismi özel sistemimiz MDF yada Sla-Tech ile üretilmistir.Tabi ki bu malzeme alttan gerekli takviyeler yapilarak ve egimler hesaba katilarak üretilmistir. Bu uygulama sizi oyun keyfinizden mahrum etmeden planlanmistir. Isteyen müsterilerimize bunu mermerli olarakta sunabiliyoruz. Mermerli olduğunda masayi saga veya sola çekebilme imkani olamamaktadir. Ofisinizde mobilyanız ne renk ise Toplantılı Bilardo Masalarımızı Arzu ettiğiniz renk alternatifleri ile beraber mobilyanıza uygun üretimi yapılabilmektedir. Bu ürün tamamen MDF den üretilmektedir.

Ürünümüz 5, 6, 7 ft olarak 3ölçüde üretim yapılmaktadır..

Masa ile verilen aksesuarlar: 2 adet isteka, 1 adet üçgen, 1 takim top seti, 6adet tebesir, 4 adet yedek isteka uçlari, 1 adet masa temizleme takozu vermekteyiz..

MASA ÖLÇÜSÜ MIN. OYUN ALAN ÖLÇÜSÜ
5 ft 185 X 110 cm. 380 X 305 cm.
6 ft 204 X 120 cm. 400 X 315 cm.
7 ft 234 X 135 cm. 430 X 331 cm.

Malin Nakliyesi ve Malin Teslim Sekli: Tüm ev modellerimizi anlasmali oldugumuz nakliye firmalari ile kapiniza kadar gönderiyoruz. Nakliye esnasinda ürüne gelebilecek zararlardan korumak amaci ile gerekli tüm önlemler alinir, ambalajlar yapilir ve sevk edilir.Ürünü siz kapi önünde teslim almadan önce paketler üzerinde her hangi bir kirik,yirtilma veya benzeri zarar olup olmadigini lütfen kontrol ediniz ve hasar olduğu taktirde teslim almadan önce lütfen 24 saat açik telefonumuza bunu bildiriniz. Teslimattan sonra bizi bilgilendiriniz ve size en kisa sürede uzman elemanimizi göndermemizi isteyiniz. Size bundan sonra yemeklerinizden ve toplantılarınızdan sonra keyifli bilardo saatleri diliyoruz.

ÇUHA RENGI