FLAP MASA LUXURY GOLD BİLARDO ve YEMEK MASASI

FLAP MASA LUXURY GOLD S4300006FLAP MASA LUXURY GOLD S4300007FLAP MASA LUXURY GOLD S4300009FLAP MASA LUXURY GOLD S4300014 
FLAP MASA LUXURY GOLD S4300011FLAP MASA LUXURY GOLD S4300012FLAP MASA LUXURY GOLD S4300013 

Bilardo ve Yemek Masası Modeli olan FLAP MASA LUXURY GOLD , görüldügü gibi üzerindeki kapaklarının sağa ve sola açılımı ile yemek sonrasi çok güzel bir bilardo keyfine dönüşebilmektedir.Bilardolu Yemek Masamızın Üst kapaklarinı açarken masanin bas kisimlarinda bulunan el tutma yerleri sayesinde hiç zorlanmadan bu islemi  çok rahat ve son derece kolay bir açilimla  yapabiliyorsunuz. Masanizin tüm özellikleri, bilardo masasi kalitesi ve standartlarinda olup her iki kullanim ile sizi yer konusundaki  sikintidanlardan kurtaracak ve yer tasarrufu saglayacaktir. Ürünümüz öncellikle Yemek masasi olarak düsünüldügünden dolayi masanizi saga ve sola çekebilmenize imkan verebilmek ve masanizin daha hafif olmasini saglamak için  topun yürüdügü kismi  MDFLAM dan üretilmistir. Su, kola benzeri sıvıları emmediğinden masanız zarar görmeyecektir. Lakin sıvı döküldüğü anda hemen bunu kurulamanızı tavsiye ederiz. Bu işlem yalnızca masanızın çuhasında iz bırakacaktır.

Çuha tablası MDFLAM ın altında gerekli  takviyeler yapilarak ve egimler hesaba katilarak  üretilmiştir. Bu uygulama sizi oyun keyfinden  mahrum etmeden planlanmistir. Masanızın rengini Arzu ettiğiniz renk alternatifleri ile beraber mobilyanıza uygun renk üretimide yapılabilmektedir. Bu ürünlerimiz tamamen E-1 normlarında MDF den üretilmektedir.

Ürünümüz 5, 6, 7  ft olarak 3 ölçüde üretim yapılmaktadır..

Ürünlerimizde kullandığımız 270 derece açılabilen özel menteşeler, topun yürüdüğü alttan petek takviyeli MDFLAM tabla ve tasarımlarımızın tamamı firmamıza ait patent ile koruma altına alınmıştır.

Masa ile verilen aksesuarlar: 2 adet isteka, 1 adet üçgen, 1 takim top seti, 6adet tebesir, 4 adet yedek isteka uçlari, 1 adet masa  temizleme takozu vermekteyiz..

MASA ÖLÇÜSÜ

MIN. OYUN ALAN ÖLÇÜSÜ

5 ft    185 X 110 cm.

380 X 305 cm.

6 ft     205 X 120 cm.

400 X 315 cm.

7 ft     235 X 135 cm.

430 X 331 cm.

Malın Nakliyesi ve Malın Teslim Şekli: Tüm ev modellerimizi anlasmali oldugumuz nakliye firmalari ile kapiniza kadar  gönderiyoruz. Nakliye esnasinda ürüne gelebilecek zararlardan korumak amaci ile gerekli tüm önlemler alinir, ambalajlar yapilir ve sevk edilir.Ürünü siz kapi önünde teslim almadan önce paketler üzerinde her hangi bir kirik,yirtilma veya benzeri zarar olup olmadigini lütfen kontrol ediniz ve hasar olduğu taktirde teslim almadan önce lütfen 24 saat açik telefonumuza bunu bildiriniz. Teslimattan sonra bizi bilgilendiriniz ve size en kisa sürede uzman elemanimizi göndermemizi isteyiniz.  Size bundan sonra yemeklerinizden sonra keyifli bilardo saatleri diliyoruz.

Not:Bütün nakliye ücretleri alıcıya aittir.